KITESURFER 2016/01 v predaji!!!

A je to tu! Aj keď s miernim opozdením, tak predsta je tu prvé tohtoročné číslo časopisu KITESURFER! Práve dnes naň narazíte v novinových stánkoch alebo poštových schránkach, tešiť sa môžete nielen na nadupané články, ale aj novú obálku a design časopisu!

Čo vás čaká a neminie? Nový povrch aj design obálky (Pozn. Laciho: v prvom čísle s najfrajerskejším kiterom v hre haha), nový layout stránok a viac vlastného materiálu ako kedykoľvek predtím!


Z medzinárodných jazdcov nás oslní talianská Greta Menardo:

Taliansky kite maestro Alberto Rondina vám vysvetlí, ako sa dá skákať vo vlnách:


Šéfredaktor Laci Kobulský vás zasvätí do tajov kite fotografie:

Posvietili sme si na slovenský talent menom Kubo Lunťo:

Ivo sedlák a jeho polovička Andrea sa s nami podelili o zážitky z tripu v Cape Towne a súťaže King of the Air:


A v spolupráci s firmou CrazyFly sme pripravili technický článok o tom, ako sa navrhujú a designujú kity a bar:Ďalej samozrejme rubriky ako kite test, tricktipy, rozhovory a hlavne veľa vetra, vĺn, prísneho kiteboardingu! A ešte posledná vec:

Čitateľská SÚŤAŽ!

Chceme, aby ste sa s nami podelili o Vaše zážitky z ciest a kitovania. A aby sme vás trošku motivovali, najlepší príspevok do listárne vyhráva luxusnú kite bibliu TRICKTIONARY KITEBOARDING! Stačí, ak mi na laci@kobulsky.com pošlete jednu fotku s krátkym popisom, čo a ako prebiehalo. Do predmetu správy napíšte „KITESURFER LISTAREN (vaše meno)" a nezabudnite pripísať adresu pre vašu prípadnú výhru!


Buďte s nami v kontakte

Prečítajte si aj...

Komentáre