lifestyle

 • Ako sa starať o neoprén?

  Ako sa starať o neoprén?

  Neoprénový materiál je síce veľmi odolný, ale aj tak si zaslúži náležitú starostlivosť, aby vydržal čo najviac sezón. Máme pre vás základné tipy, ako sa o neoprén starať a ako ho správne uložiť, keď ho zrovna nepoužívame.
  14.11.2017
  1289x
 • Nadupaný festival Life na brnenskom výstavišti pre aktívnych ľudí!

  Nadupaný festival Life na brnenskom výstavišti pre aktívnych ľudí!

  Na brnenskom výstavišti bude od 10. do 12. novembra festival pre návštevníkov pripravených desať hál plných športu, tanca a zábavy! Na svoje si prídu rodiny, športovci, tanečníci, fanúšikovia youtuberov alebo počítačoví hráči.
  8.11.2017
  1020x
 • Revolučná plachta na SUP

  Revolučná plachta na SUP

  Ako nám rastie trh s paddleboardmi, tak prirodzene rastie aj množstvo nápadov a inovácií ako sa na vode zabaviť pri tejto aktivite. Táto plachtička namotaná na vesle na pekný downwind môže byť príjemnou zábavou na každej mláke pre úplne každého.
  15.10.2017
  2761x
 • „King of the Bay" - preteky v Stand Up Paddleboardingu v Bratislave

  „King of the Bay" - preteky v Stand Up Paddleboardingu v Bratislave

  V sobotu 07.10.2017 Board Academy a CORNER board team zorganizovalo nultý ročník paddleboardingových pretekov „King of the Bay". V nádhernom prostredí Karloveskej zátoky sa uskutočnili preteky v dvoch disciplínach – „Technical Race" a „Board Cross".
  13.10.2017
  1485x
 • Celovečerný film: Paradigm Lost o Kai Lennym a ďalších legendách

  Celovečerný film: Paradigm Lost o Kai Lennym a ďalších legendách

  Pozrite si neskutočný film Paradigm Lost, ktorý si môžeme vychutnať vďaka Red Bull TV. Celovečerný film o žijúcej legende Kai Lennym, ktorý diktuje v surfingu na monster vlnách, v kite surfing, windsurfingu či v SUP...100% waterman!
  8.10.2017
  1454x